Mes žinome, kad klientas nusipelno geriausio!

"Tvora Konekt“ yra ilgametę patirtį statybų pramonėje turinti įmonė. Pirmuosius žingsnius žengėme prieš 20 metų – visa tai tam, kad 2020 metais galėtume Jums pranešti, jog per šį laikotarpį stipriai pasistengėme ir įžengiame su nauja energija bei dar vienu produktu savo portfelyje. „Konekt“ tvorų sistemos yra antrasis po kaminų sistemų, mūsų gamybinės veiklos ramstis. Pagaminta vienoje moderniausių gamyklų Lenkijoje – mūsų produkto kokybe gali pasigirti tikrai ne visos Europos įmonės

Kodėl verta mumis pasitikėti?

Visi mūsų veiksmai yra paremti tikėjimo, kad kokybė yra svarbiausia

Kiekvienas gaminys, paliekantis gamybos liniją, yra skirtas mūsų klientų poreikiams. Renkantis tvorą puikiai žinome pagrindinius veiksnius ir pagal tai kuriame savo gaminius. Ilgametė patirtis statybų pramonėje leido mums pažinti rinką nuo nulio. Dabar, kaip įmonė, įsitikinusi savo pranašumais, turime viziją būti pasiekiami visoje Europoje. Siekiame, kad Konekt tvoros būtų pirmo pasirinkimo produktai savo kategorijoje.

Grupa Konekt pirmiausia yra ambicingi ir kupini energijos žmonės

Musu variklis - darbas kartu ir įmonės pamatų stiprinimas. Visa tai kasdien verčia mus susidurti su naujais iššūkiais, kuriuos drąsiai sprendžiame kartu. Mūsų naujoviškos gamybos galimybės leidžia mums nuolat tobulėti. 2021-ieji mums bus tolimesnių pokyčių ir tobulėjimo metai tiek technologijų ir gamybos sprendimų srityje, tiek darbuotojų mokymų ir kompetencijų tobulinimo bei asortimento plėtroje, rafinuotais gaminiais, metais.

Įsikūrę Vilniuje, aprūpiname visas Baltijos šalis

Mūsų gamykla įsikūrusi Lenkijos širdyje. Džiaugiamės galėdami užmegzti bendradarbiavimą su vietiniais žaliavų tiekėjais, kurių dėka galime būti tikri dėl aukščiausios jų kokybės. Mūsų gamykla, kaip viena iš nedaugelio šalyje, gamina nuolat - ištisus metus, o moderni gamybos linija leidžia išlaikyti aukštą efektyvumą net ir žiemą. Nuolat rūpinamės, kad mūsų gaminiai būtų prieinami ištisus metus visame Baltijos šalių regione.