B2B

Tvora Konekt

Mes esame vieninteliai atstovai Baltijos šalyse ir pristatome Jums kompanija Konekt , kuri yra Lenkijos kaminų ir tvorų sistemų gamintojas. Jau prieš 20 metų žengėme pirmuosius žingsnius statybų pramonėje, tačiau nesitikėjome, kad vos per kelerius metus iš nedidelės, vietinės įmonės tapsime įmone su itin modernia gamykla Lenkijoje, vienintele su tokiu potencialu ir technologiniu impulsu. Didžiausia dėmesį skiriame efektyviai gamybai ir tvarumui. Tai mums leidžia savarankiškai gaminti kaminų ir ventiliacines plytas bei mūsų naują produktą – Konekt tvorų sistemas.

Kviečiame bendradarbiauti:

Nuolat tobuliname savo produktus remiantis atsiliepimasi iš pramonės atstovų.

Rangovams

Savo įmonėje visada vertinome bendradarbiavimą ir sėkmingus santykius. Puikiai žinome, kaip svarbu gauti aukščiausios kokybės prekes už geriausią kainą. Nuolat tobuliname savo produktus ir gauname atsiliepimų iš pramonės atstovų. Rangovai – tai ypatinga profesionalų grupė, kuri tiek tiesioginių ryšių su klientais dėka, tiek kontakto su daugybe prekių dėka gali pateikti tikslias nuomones, kurias analizuojame ir įgyvendiname. Viskas dėl nuolatinio darbo su gaminiu.

- Santykiais pagrįstas bendradarbiavimas
- Specialios prekių nuolaidų sistemos
- Programa rangovams

SUSISIEKTI

Architektūra – tai trijų principų išlaikymas: ilgaamžiškumas, patogumas naudojant ir grožis.

Architektams

Kaip sakydavo Vitruvijus, architektūra – tai trijų principų išlaikymas: ilgaamžiškumas, naudingumas ir grožis. Mes, Konekt, tai puikiai žinome nuo pat pirmojo darbo su produktu. Konekt tvoros sujungia savybes, kurios persipina ir sukuria tvirtas, patvarias ir įspūdingas tvorų sistemas.


- Grafinės medžiagos, pritaikytos darbo su gaminiu specifikai
- Įdomus dizainas ir nuostabūs spalvų deriniai
- Tvoros elementai sukurti pagal šiuolaikinio užsakovo tendencijas ir reikalavimus

SUSISIEKTI

Mes turime produktą, kuris bus naudingas jūsų investicijoms.

Developeriams

Mes visada patiriame didelį džiaugsmą iš kiekvienos įvykdytos investicijos. Tačiau šios didelės įspūdingos veiklos mūsų atmintyje užima ypatingą vietą. Konekt tvoros – tai gaminys, kuris puikiai tiks sutvarkytoje didelių ir prestižinių plėtros investicijų erdvėje.

- Modernistinis produktas, vertas investicijų
- Patrauklus kainos pasiūlymas
- Konsultacijos ir pagalba erdvės projektavimo etape

SUSISIEKTI

Dažniausi klausimai

Ar kurdamas tvoros projektą klientui galiu tikėtis patarėjo pagalbos?

Trumpas atsakymas yra: Žinoma! Kiekvienas mūsų platintojas, kuris kuria projektą klientams, norintiems pasinaudoti Konekt pasiūlymu, gali tikėtis mūsų paramos. Tinkamai paruoštas ir kompetentingas Konekt techninių ir komercinių konsultantų skyrius siūlo pagalbą ir patarimus.

Kaip pradėti bendradarbiavimą su Konekt?

Nuolat plečiame platintojų tinklą ir kviečiame su mumis bendradarbiauti visus, kurie domisi mūsų gaminiu. Manome, kad tarpusavio santykiai ir partneriškas požiūris į bendradarbiavimo temą yra raktas į sėkmę. Norėdami bendradarbiauti su Konekt platinant mūsų produktus, siųskite el. laišką adresu: tvorakonekt@gmail.com - pranešimo pavadinime įveskite žodį "Bendradarbiavimas", o turinyje keletą žodžių apie įmonę ir jo vieta. Mielai susisieksime su visais norinčiais su mumis bendradarbiauti.

Kaip užtikrinamas saugumas transportavimo metu?

Didelį dėmesį skiriame savo gaminių apsaugai. Suprantame, kaip svarbu juos pristatyti ne tik laiku, bet ir nepriekaištingos būklės. Konekt tvorų sistemos dedamos ant specialiai tam skirtų padėklų. Kiekvienas tvoros sistemos elementų lygis tvirtinamas atitinkamu tarpikliu, kuris apsaugo nuo sumušimų. Kiekvienas Konekt Fencing System elementas tvirtinamas tarpikliais, kurie neleidžia sistemos elementams trintis vienas į kitą. Dėl to galime būti tikri, kad kiekvienas iš Konekt sandėlio išeinantis užsakymas mūsų klientą pasiekia nepriekaištingos būklės.

Kaip pristatomi užsakymai?

Mūsų užsakymų pristatymas būna dviejų tipų. Dėl skirtingų užsakomų prekių kiekių savo Verslo partneriams suteikiame galimybę jas pristatyti mūsų transportu, kuris užsakymą pristatys jo pateikimo metu nurodytu adresu net per dvi darbo dienas. Antra galima pristatymo forma yra TIR pristatymas. TIR pristatymas skirtas daug didesniems užsakymams, kurie viršija kurjerių logistines galimybes. TIR pristatymo laikas paprastai yra apie 3 darbo dienas.

Kokio aukščio tvorą pasirinkti?

Tvoros aukštis yra individualus reikalas, tačiau verta jį pritaikyti prie aplinkinių nuosavybės elementų. Kai mūsų sklypas gana mažas, o tvora yra arti namo, geras pasirinkimas bus išlaikyti tvoros aukštį apie 150cm. Dėl šios priežasties mes neapsunkinsime aplinkos pernelyg didele statyba. Jei vis dėlto tvora pritaikyta didesniam sklypui, ji turėtų būti didesnė ir labiau išvystyta – idealus dydis 165/170cm. Tokiu būdu išlaikysime visišką harmoniją ir sanglaudą tarp statinių ir tvoros.

Ar galima statyti tvorą esant staigiems temperatūros pokyčiams?

Tvoros elementus montuoti kintančiomis temperatūros sąlygomis galima naudojant atitinkamus žingsnius, leidžiančius surišti betoną. Taip pat būtina pasirūpinti tinkama betono priežiūra, kad būtų sumažintas oro sąlygų poveikis. Pirmiausia reikia tinkamai parinkti betono mišinio sudėtį, užtikrinti tinkamą transportavimo ir betono paruošimo temperatūrą, t.y. ne žemesnę kaip 5 laipsniai Celsijaus. Naudodami izoliacines medžiagas, pvz., foliją ar vatą, užtikrinkite betono šilumą tvoros elementuose. Taip pat galite šildyti betoną, kuris yra sienose. Tinkamai parinkta betono priežiūra lemia, ar jis gerai sukibs, o tvora bus patvari.

Ar man reikia leidimo statyti tvorą?

Prieš nusprendžiant statyti tvorą, verta paanalizuoti, kokio aukščio ji turėtų būti ir ar teritorija aplink jos vietą nereikalauja specialaus apdorojimo. Šiuo metu Statybos įstatymas nereikalauja leidimo statyti tvorą. Tačiau kai kuriais atvejais būtina pranešti apie norą statyti, ypač kai norime, kad mūsų tvora būtų aukštesnė nei 2,2 m arba bus kelių, aikščių, gatvių, geležinkelio bėgių ar kitose viešose vietose.

Iš ko susideda tvora?

Konekt tvoros elementai yra: PC-R stulpo/posienos plyta, SK-R stulpo plyta, PP-R pamatų plyta, DPC-R stulpo/posienos stogas, DSK-R stulpo stogas.

Ar man reikia naudoti sandarinimo klijus?

Sandarinimo klijai suteikia komforto statant tvorą. Užliejus sienas betonu, jos viena kitos atžvilgiu nejuda. Be to, klijai apsaugo nuo betono nutekėjimo už sienų ir dėmių susidarymo, taip pat neleidžia vandeniui patekti į konstrukciją. Norint ilgai džiaugtis estetiška ir patvaria tvorele, rekomenduojame naudoti sandarinimo klijus.

Kaip apsisaugoti nuo kalcio išsiliejimo?

Siekiant efektyviai išlaikyti gerą tvoros vizualinę ir techninę būklę, reikia naudoti atitinkamus mūro skiedinius, užtikrinančius sandarumą tarp sienų. Siūlomas sprendimas – sandarinimo klijai, palaikantys konstrukcijos nepralaidumą. Taip pat verta naudoti hidroizoliaciją, kad vanduo nepatektų į sienas. Prieš pradedant statybas, visas išpakuotas medžiagas reikia apsaugoti nuo drėgmės. Bet koks kontaktas su vandeniu padidina žydėjimo riziką. Tačiau jei negalėjome jų išvengti ir norime jų atsikratyti, naudokite minkštą šepetėlį. Žiedynų valymo chemikalai gali pakeisti spalvą.